Categories
Без категория

Левски с категорична победа над Несебър! Иска ЦСКА на 1/4 финалите

С два гола на Краев и един на Бедоя, сините продължават напред за Купата на България.

Преди броени минути завърши двубоят от 1/8 финалите на Купата на България между отборите на Несебър и Левски. Сините спечелиха визитата си край морският град, без особено проблеми. Футболистите на Стойчо Стоев показаха кой е по-класният отбор на терена и съвсем заслужено спечелиха с 1:3. С две попадения и асистенция към Мигел Бедоя се отчете младата надежда Божидар Краев.

Интригата в двубоя беше предрешена до 30-тата минута. Резултатът беше открит от Краев, който след асистенция на Бедоя на опразнена врата даде предимство на Левски в 13-тата минута. Малко по-късно в 27-та минута младата надежда на сините върна жеста и испанецът покачи преднината на Левски с 2:0. Секунди по-късно пък резултатът стана класически, след красив гол на Краев от движение. Силите на несебърлии стигнаха само до почетен гол на Николай Костов, който изпълни перфектно пряк свободен удар.

Финансовият директор Константин Баждеков вече си пожела вечният съперник ЦСКА за 1/4 финалите. Жребият ще се тегли на 3 ноември.