Categories
Без категория

Днес от 21:45 България излиза в решаващ двубой срещу Германия

Търсим чиста победа срещу Германия, тази вечер от 21:45.

Българските волейболисти се нуждаят от три победи, за да си гарантират участието във финалната фаза на Световното първенство по волейбол в Полша. След вчерашната загуба от Бразилия с 3:0 гейма родните волейболисти нямат право на грешка и трябва да вземат максимума от двубоите с Германия, Финландия и Куба, ако искат да си гарантират участието на финалите, без да зависят от останалите резултати в групата!

В момента волейболистите на Пламен Константинов се намират в доста неизгодна позиция. Те са на пето място с актив от пет точки. Трети е Германия с 9, а четвърти Канада със седем. Въпреки че разликата между нас и германците е 4 точки, то основния ни конкурент за третото място ще бъде отбора на Канада, тъй като му предстоят мачове с Финландия, Бразилия и Германия. Докато немците ще трябва да се изправят срещу нас, Бразилия и Канада – далеч по-сериозни съперници и шансовете им за повече от три точки са минимални!