Categories
Без категория

Германия с нова грешна стъпка! Ще има ли уволнения?

Йоги Льов с нови проблеми срещу Ейре

Националният отбор по футбол на Германия, допусна нова грешна стъпка и след загубата с 2:0 от Полша, момчетата на Йоги Льов, изпуснаха 3-те точки срещу Ейре в последните минути на мача.

Мачът между Германия и Ейре се изигра на „Фелтинс Арена“ в Гелзенкирхен, но домакините не показаха играта, с която спечелиха Световната купа и по всичко личи, че в тима има сериозно напрежение, което води до слабите резултати.

Попадението за „немската машина“, реализира новият играч на Реал Мадрид – Тони Кроос в 71-ата минута, а шокът за Германия дойде в 94-ата минута, когато Джон О’Шей успя да преодолее Мануел Нойер, след центриране в наказателното поле на домакините и по този начин, Ейре взе изключително ценна точка за Европейските квалификации.

Германците в момента се намират на 4-о място в група „D“ с едва 4 точки, а лидер е тима на Полша с 7 точки, следвани от Ейре също със 7 и Шотландия с 4. На 5-о място в групата е Грузия с 3 точки, а новакът Гибралтар е с нулев точков актив и голова разлика от 0:17.